01.02.2019

Батьки, підозрювані в катуванні та вбивстві 3-річної доньки, постануть перед судом

Прокуратура направила до Куп’янського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно батьків, шо підозрюються в катуванні та вбивстві 3-річної доньки.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Михалік, 30-річній жінці та її 40-річному співмешканцю інкримінується катування, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та умисне заподіяння смерті малолітній дитині з метою приховати інший злочин за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 121, п.  2, 9, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).
 
Нагадаємо, наприкінці вересня минулого року у сел. Ківшарівка Куп’янського району померла 3-річна дівчинка. За словами матері, дитина вдавилася яблуком.
 
Однак проведена експертиза показала, що причиною смерті стала  відкрита черепно-мозкова травма, яка супроводжувалася крововиливом з подальшим набряком головного мозку. Окрім того на тілі та обличчі померлої дівчинки виявлені численні садна та синці, що свідчить про систематичне знущання над дитиною.
 
За даними слідства, вітчим за потурання матері, регулярно «виховував» пасербицю кулаками, завдаючи дівчинці сильного фізичного болю та моральних страждань. 24 вересня цього року він вкотре побив дитину. Від отриманих травм дівчинка померла. Батьки лише за кілька годин викликали медиків та намагалися видати скоєне за нещасний випадок.
 
Наразі на вимогу прокуратури підозрювані перебувають під вартою. За вчинені злочини їм загрожує довічне позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2963