26.10.2019

Прокуратура повідомила про підозру екс-заступнику голови ХОДА

Прокуратурою Харківської області повідомлено про підозру колишньому заступнику голови Харківської обласної державної адміністрації (2015-2019 р.р.), який перебуваючи на посаді директора одного з Департаментів адміністрації, вчинив службовий злочин.

Так, протягом 2014-2015 років під час реалізації державної програми з реконструкції очисних споруд, Харківською обласною державною адміністрацією укладено договори з юридичною особою на реконструкцію очисних споруд Малоданилівської селищної ради на загальну суму понад 20 млн.грн.
 
При виконанні вказаних робіт підприємство-підрядник з метою заволодіння державними коштами здійснило монтаж обладнання яке не відповідало технічним стандартам, та завищили вартість матеріалів у декілька сотень разів. Загальна сума збитків склала понад 18 млн.грн.
 
Обвинувальний акт стосовно службових осіб підприємства-підрядника за фактом привласнення державних коштів у складі організованої злочинної групи за ч.5 ст.191 КК України направлено до суду.
 
Прокуратурою області встановлено, що до настання вказаних наслідків призвели злочинні дії директора Департаменту, який недбало поставився до покладених на нього обов'язків та погодив відповідну проектно-кошторисну документацію і прийняв виконані роботи.

Наразі встановлюються інші службові особи, причетні до розкрадань бюджетних коштів.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводиться СУ ГУНП в Харківській області, оперативний супровід здійснюють працівники УЗЕ ГУНП в Харківській області. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Харківської області.
 
 
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 5110