01.11.2019

Прокуратура через суд вимагає повернути державі сільгоспугіддя вартістю понад 18 млн. грн

Краснокутським відділом Дергачівської місцевої прокуратури направлено до господарського суду області три позовні заяви про повернення у власність держави сільськогосподарських земель.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Максим Блохін, місцевий фермер, звертаючись до Головного управління Держгеокадастру в Харківській області із заявою про надання йому в оренду земельних ділянок без проходження процедури земельних торгів, приховав інформацію що вже є власником та керівником сільськогосподарських підприємств, у т.ч. фермерських господарств, видами діяльності яких є вирощування сільськогосподарських культур, та які уже використовують надані їм у користування земельні ділянки.
 
У зв’язку з чим місцевою прокуратурою до Господарського суду Харківської області подано позовні заяви на загальну суму понад 18 млн. грн. про скасування наказів ГУ Держгеокадастру у Харківській області та визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок, і повернення таких земельних ділянок у відання держави.
 
На даний момент судом винесені ухвали про відкриття проваджень у вказаних справах. 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 483