Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.09.2020

Привласнення продуктів харчування для ув’язнених: посадовці виправних колоній та підприємець постануть перед судом (ФОТО)

Харківською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно трьох посадовців державних установ виконання покарань області, а також підприємця за фактом привласнення майна, вчиненого за попередньою змовою організованою групою осіб (чч. 3,5 ст. 191 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовці державних установ виконання покарань області привласнювали продукти харчування, які постачались Міністерством юстиції України для харчування засуджених та зберігались на складі установ.

Так, встановлено, що в жовтні-листопаді 2019 року керівник та завідуючий складом однієї з колоній за пособництва підприємця привласнили заморожене м’ясо вагою 1200 кг та заморожену рибу вагою 2100 кг.

Крім того, керівник іншої виправної колонії у той же період спільно із зазначеним підприємцем привласнили понад 2 000 кг замороженої риби.

Таким чином, вказаними особами привласнено продуктів на майже 250 тис. грн.

Керівнику, завідуючому складом однієї з виправних колоній та підприємцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Керівнику іншої колонії  загрожує покарання у виді обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування здійснювало територіальне управління ДБР, розташоване у м. Полтаві, оперативний супровід — УСБУ в Харківській області.
 Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 2664