16.10.2020

Майже 3 млн грн збитків при закупівлі альбомів для новонароджених: підприємця судитимуть

За погодженням з Харківською місцевою прокуратурою № 4 до суду скеровано обвинувальний акт стосовно підприємця за фактом підроблення та використання завідомо підробленого документа, а також шахрайства, вчиненого у великих розмірах (чч. 1, 3, 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України).

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов, у ході досудового розслідування встановлено, що між фізичною особою-підприємцем та медзакладом укладено договір про закупівлю 8 тисяч альбомів для новонароджених. Підприємець, діючи умисно, надав завідомо підроблену накладну, згідно якої він передав медичному закладу вказаний товар.

Головний лікар підписав акт приймання-передачі та платіжне доручення, на підставі чого на рахунок підприємця перераховано майже 3 млн грн бюджетних коштів.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Московського відділу поліції ГУНП в Харківській області, оперативний супровід — УСБУ в Харківській області.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.


Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 132