29.06.2021

Протидія корупції поза межами кримінального провадження: результати Богодухівської окружної прокуратури Харківської області за І півріччя 2021 року

Упродовж І півріччя 2021 року Богодухівською окружною прокуратурою Харківської області вжито низку заходів, направлених на запобігання та протидію корупції, поза межами кримінального провадження.

За інформацією керівника окружної прокуратури Ярослава Коптєва, за участю прокурорів місцевими судами розглянуто 25 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, в яких порушників притягнуто до відповідальності шляхом накладення стягнення у виді штрафу на загальну суму 21 тис. грн.
 
Серед цих порушників: 24 депутати місцевих рад та 1 посадова особа юридичної особи публічного права.
Вказаних осіб притягнуто до відповідальності за порушення вимог фінансового контролю, а саме за несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
 
Також упродовж 2021 року прокурорами окружної прокуратури з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційних, пов’язаних з корупцією правопорушень та невиконанню вимог Закону України «Про запобігання корупції» в інший спосіб, керівникам підприємств, установ, організацій, де працюють особи, які вчинили такі правопорушення, внесено 4 подання, з них 3 – розглянуто із вжиттям заходів реагування, 1 – на даний час перебуває на розгляді.
 
Діяльність на напрямку протидії корупції поза межами кримінального провадження триває.
 

Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 364