09.07.2021

Чоловіка, який підпалив будинок колишньої дружини притягнуто до кримінальної відповідальності (ФОТО)

За підтримання публічного обвинувачення Ізюмською окружною прокуратурою Балаклійський районний суд Харківської області визнав винним 45-річного чоловіка за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень та знищення майна шляхом підпалу (ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 194 КК України) та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі.

За інформацією начальника управління підтримання публічного обвинувачення в суді Харківської обласної прокуратури Тетяни Сотнікової, чоловік, будучи розлученим з дружиною, продовжував переслідувати жінку.
 
5 квітня 2020 року чоловік вчинив сварку з колишньою дружиною, в ході якої він побив вікна у будинку, а також спробував спалити 2 мопеди та газовий балон. Після цього, зловмисник кинув металевий лом в потерпілу, чим спричинив жінці легкі тілесні ушкодження.
 
6 квітня близько 15 години чоловік повернувся на подвір’я будинку колишньої дружини в стані алкогольного сп’яніння та підпалив будівлю. Будинок згорів повністю.
 
Того ж вечора, зловмисника було затримано правоохоронцями.
 
Чоловік заперечував свою причетність до злочину, проте у ході судового розгляду його вина була доведена повністю.
 
Вироком Балаклійського районного суду Харківської області від 16.06.2021 чоловіка визнано винним за ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 194 КК України та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
 
Вирок суду на даний час не набув чинності, триває строк апеляційного оскарження.
 
 
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 410