Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

20.10.2021

Перемога не тільки в роботі, а й у спорті — команда Харківської обласної прокуратури посіла перше місце у змаганнях зі стрільби (ФОТО)

20 жовтня 2021 року команда обласної прокуратури стала переможцем у змаганнях Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Цього разу співробітники прокуратури вибороли перемогу у команд Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України та ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД».

В особистому заліку призові місця також дісталися співробітникам прокуратури. Кращим серед учасників змагань став Віталій Лиманський.

Після трьох видів змагань в чемпіонаті ХОО ФСТ «Динамо» команда обласної прокуратури перебуває на першому місці (1 місце з футзалу та 2 — з кросу).

Попереду спортсменів очікують змаганні з тенісу та шахів. Бажаємо нашій команді успіху і нових перемог!