23.06.2022

Скалічені долі українських дітей: 120 день російської агресії забрав життя 45 дітей на Харківщині (ФОТО)

Країна-агресор безжально вбиває та калічить українських дітей. Внаслідок збройної агресії на Харківщині вже загинуло 45 дітей, поранено — 137.

Жертвою «визволителів» став 15-річний  хлопчик, який навчався в Малоданилівському ліцеї та займався танцями. Все це в одну мить зруйнував трагічний випадок: 7 березня  під час обстрілу м. Дергачі хлопчик втратив одну ногу. Зараз він перебуває у Нідерландах на лікуванні.
 
Під час нічного авіаудару по м. Ізюм у березні загинуло двоє дітей 3 та 9 років. У будинок потрапив снаряд, діти померли.
 
Втекти від російських загарбників не вдалось ще одній родині. Намагаючись виїхати з с. Лісне на автівці з білими прапорами до більш безпечного місця, родина потрапила під обстріл окупантів з танка.
На місці загинув батько сімейства, якому було лише 42 роки, та 9-річна донька. Мати та 17-річний син отримали поранення.
 
Регулярними бомбардуваннями та обстрілами об’єктів цивільної інфраструктури та житлових кварталів у Харкові пошкоджено 224 заклади освіти. Знищено повністю 21 заклад освіти. На території області, за попередніми даними, внаслідок обстрілів пошкоджено 166 закладів освіти.

Також пошкоджено будівлі 48 закладів професійно-технічної та вищої освіти.
 
Цинізм окупантів дозволяє їм обстрілювати й дитячі заклади охорони здоров’я. Станом на 24 лютого 2022 року у дитячій клінічній лікарні м. Харкова перебувало 320 дітей. Під час обстрілу окупантів у лікарні зникла електроенергія, без якої неможлива робота медичної апаратури, яка забезпечує життя маленьких пацієнтів, що перебувають у реанімації. Повторний обстріл території лікарні відбувся 1 березня. У цей час медики проводили операцію. Проте, незважаючи на обстріли окупантів, лікарі врятували життя дитини та закінчили операцію.
 
Під ракетний удар окупантів потрапив також оздоровчий дитячий табір у Чугуєві, що призвело до його суттєвого пошкодження.
 
Ювенальні прокурори Харківщини продовжують докладають всіх зусиль заради покарання кожного представника країни-агресора.
 
Якщо ви стали свідками військових злочинів рф, внаслідок яких постраждали діти, просимо повідомити про це за телефоном +38 068 012 52 89. Конфіденційність гарантується!
 
 
 
 
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 782