Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.08.2022

За клопотанням прокурорів до АРМА передано понад 40 млн гривень громадян країни-агресора (ФОТО)

Харківською обласною прокуратурою спільно з ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Харківській області та Управління стратегічних розслідувань в Харківській області ДСР НПУ, за інформаційного забезпечення ГУ ДПС у Харківській області вживаються заходи щодо арешту майна та корпоративних прав російських бізнесменів.

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом у великих розмірах службовими особами низки підприємств, зареєстрованих на території Харківської області, засновниками яких є російські громадяни та компанії (ч. 2 ст. 209 КК України). 
 
Службові особи вказаних підприємств легалізували отримані внаслідок несплати податків грошові кошти шляхом проведення фінансових операцій з компаніями-засновниками країни-агресора.
 
3 серпня слідчим суддею Київського районного суду м. Харкова за клопотанням прокурорів обласної прокуратури накладено арешт на корпоративні права 9-ти суб’єктів підприємницької діяльності Харківського регіону, засновниками яких є громадяни РФ, на загальну суму понад 40 млн гривень. Крім того, арештовано нерухоме майно зазначених підприємств загальною площею майже 16 тис. кв. метрів. 
 
Арештоване майно та корпоративні права передані в управління АРМА.
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1667