22.09.2022

Наслідки окупації: ексгумовано тіла чоловіків, які підірвались на вибуховому пристрої у с. Макарове (ФОТО)

Прокурори Богодухівської окружної прокуратури Харківської області продовжують фіксувати наслідки воєнних злочинів РФ на деокупованій території.

За даними слідства, 12 вересня 2022 року в деокупованому с. Макарове Золочівської об’єднаної територіальної громади четверо місцевих мешканців підірвались на бойовому припасі, який залишили по собі окупанти. Троє чоловіків загинули на місці – їм було 59, 65 і 67 років. Жінка 60 років від отриманих травм померла у лікарні через декілька днів. За фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством, відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 КК України.
З метою встановлення всіх обставин 17 вересня спільно зі співробітниками відділення поліції №2 Богодухівського районного відділу поліції ГУНП в Харківській області проведено ексгумацію трьох тіл загиблих, які направлено до Богодухівського міжрайонного відділу Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз.
 
Попередньо встановлено, що троє чоловіків і жінка, пересуваючись по селу на мотоблоці, підірвались на розтяжці, яку встановили військові РФ.
 
Наразі проводяться всі необхідні слідчі дії, направлені на всебічне фіксування злочину та встановлення осіб, причетних до його вчинення.
 
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 314