25.01.2023

Розстріл евакуаційних автобусів та згорілі живцем мирні мешканці — на Ізюмщині правоохоронці зафіксували чергове звірство окупантів (ВІДЕО/ФОТО)

Як тільки російські терористи ступають на українську землю, вони одразу нищать все навкруги та вбивають ні в чому не винних людей, які просто хотіли вижити.

Жахлива трагедія сталась у смт Борова Ізюмського району 14 квітня 2022 року. Це був другий день окупації населеного пункту. 
 
Російські військові розстріляли два евакуаційні автобуси з мирними мешканцями. Люди їхали до своїх домівок у Луганській області. Ворог підступно, цинічно та цілеспрямовано почав стріляти з крупнокаліберного кулемету та стрілецької зброї по автобусах з людьми. 
 
Наразі встановлено загибель щонаймеше дев‘яти осіб: вони згоріли живцем в автобусі. Також встановлено, що тринадцять осіб врятувались та були доставлені до місцевої лікарні. 
 
У травні всіх загиблих поховав мешканець смт Борова. 24 січня 2023 року прокурори спільно зі слідчими СУ ГУНП в Харківській області провели ексгумацію. Наразі рештки трупів направлено для проведення судово-медичних експертиз. 
 
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 366