17.03.2023

«Воєнний час вимагає ще більш злагодженої та відповідальної роботи»: правоохоронці обговорили проблемні аспекти протидії злочинності на Харківщині (ФОТО)

Керівництво Харківської, Ізюмської, Чугуївської та Куп’янської окружних прокуратур Харківської області спільно з очільниками територіальних відділів поліції, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади провело координаційні наради.

Пріоритетом у роботі правоохоронців Харківщини залишається розслідування та розкриття злочинів проти основ національної безпеки, зокрема державної зради, колабораційної діяльності, пособництва державі-агресору, злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.
 
Окремим пріоритетом також є виявлення підприємств, бенефіціарними власниками яких є резиденти Російської Федерації та Республіки Білорусь, з метою арешту та подальшої конфіскації майна та грошових коштів для передачі їх до АРМА.
 
Присутні також наголосили на тому, що посилення роботи потребують наступні напрямки: протидія та запобігання розкраданню бюджетних коштів, виявлення та документування фактів корупції. 
 
Крім того, в умовах сьогодення актуальним аспектом діяльності є і виявлення правопорушень у сфері незаконного обігу зброї та наркотичних засобів.
 
Наприкінці нарад зауважено, що пріоритети в роботі вимагають від всіх правоохоронців застосувати дієві важелі та заходи з метою протидії злочинності у Харківському регіоні.
 
За результатами координаційних нарад прийнято відповідні постанови та заплановано заходи для підрозділів правоохоронних органів.
 
 
 
 
 
 
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 904