Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
12.09.2023

Призначено нового керівника Дергачівської окружної прокуратури (ФОТО)

12 вересня Олександр Фільчаков представив колективу Дергачівської окружної прокуратури Харківської області нового керівника — Андрія Огороднікова.

У вступному слові Олександр Фільчаков зазначив, що новопризначений керівник тривалий час працює в органах прокуратури і має достатній досвід для забезпечення належної реалізації та виконання покладених на нього обов’язків.
 
«На жаль, Дергачівська громада зазнала значних руйнувань через повномасштабне вторгнення рф. Тому сьогодні основним завданням для всіх органів правопорядку є документування та розслідування воєнних злочинів держави-агресора та протидія злочинам проти основ національної безпеки. Крім того, має бути активізована робота на пріоритетних напрямах роботи, серед яких протидія злочинам у бюджетній та земельній сферах, боротьба з корупцією тощо», — акцентував очільник облпрокуратури.
 
Андрій Огородніков подякував за довіру та запевнив, що зробить все від себе залежне для плідної та результативної роботи у цей важкий для країни час.
 
Довідково: Андрій Огородніков працює в органах прокуратури з 2015 року. Перед призначенням він обіймав посаду заступника керівника Новобаварської окружної прокуратури м. Харкова.
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 245