Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
18.09.2023

«Відплатив» своєму другу за прихисток, пограбувавши його: прокурори довели вину чоловіка

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Куп’янської окружної прокуратури Харківської області суд визнав винним 42-річного чоловіка у грабежі, вчиненому в умовах воєнного стану, повторно (ч. 4 ст. 186 КК України). Йому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Встановлено, що у грудні минулого року мешканець с. Грушівка Куп’янського району, який раніше вже мав «досвід» у вчиненні майнових злочинів, пожалівся своєму другу, що не має де жити. Товариш запропонував пожити у нього в будинку, де він мешкав разом зі своєю матір’ю, яка через стан здоров’я була прикута до ліжка.
 
Трохи освоївшись у новому домі, зловмисник зрозумів, що під подушкою в ліжку, на якому лежала жінка, лежить папка з грошима — заощадженнями господарів. Дочекавшись, коли власник будинку відлучився з дому, гість, користуючись тим, що жінка не могла ані чинити опір, ані покликати на допомогу, витягнув цю папку і забрав знайдені гроші собі.
 
Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину.
 
Обвинувальний вирок виніс Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області. Наразі триває строк на апеляційне оскарження.
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1330