Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.11.2023

123 340 грн застави за клопотанням прокурора спрямовано на потреби української армії

За результатами розгляду клопотання прокурора Близнюківського відділу Лозівської окружної прокуратури Харківської області суд виніс ухвалу про звернення застави в сумі 123 340 грн у дохід держави. Кошти перераховано на спеціальний банківський рахунок для підтримки Збройних Сил України. 

Прокурори Лозівської окружної прокуратури Харківської області підтримують публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чоловіка за фактами грабежу та надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 2 ст. 186, ч. 3 ст. 369 КК України). 
 
Під час досудового розслідування чоловіку було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 123 340 грн. Чоловік вніс заставу, після чого його було звільнено з-під варти.  
 
Однак покладені на нього процесуальні обов’язки обвинувачений не виконав, зокрема, починаючи з червня 2022 року, не з’являвся до суду за викликами, не повідомляючи про причини неявки. Встановлено, що обвинувачений виїхав з території України. Наразі його оголошено в міжнародний розшук.  
 
Прокурор звернувся до Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська з клопотанням про звернення суми застави в дохід держави, яке задоволено.
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 751