Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.07.2024

За принципової позиції прокуратури до судді з Херсонщини застосовано дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення з посади (ФОТО)

Постановою Генерального прокурора Харківській обласній прокуратурі доручено здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні стосовно судді Генічеського районного суду Херсонської області за фактами державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану, та колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111 КК України, ч. ч. 5, 7 ст. 111-1 КК України).

10 липня 2024 року за результатами розгляду дисциплінарної скарги Харківської обласної прокуратури рішенням Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя суддю тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення з посади.
 
Під час слідства правоохоронцями зібрано достатню доказову базу про те, що суддя свідомо, добровільно пішла на співпрацю з ворогом під час захоплення м. Генічеськ Херсонської області та  безпосередньо надала допомогу рф у проведенні підривної діяльності проти України.
 
Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.
 
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 31