Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
18.02.2025

Відповідав за «економічний розвиток» на тимчасово окупованих територіях Куп’янщини — викрито чергового колаборанта (ФОТО)

За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області заочно повідомлено про підозру 51-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, під час окупації Куп’янська збройними силами рф місцевий мешканець добровільно пішов на співпрацю з ворогом. У липні 2022 року чоловік, маючи релевантний досвід роботи, обійняв посаду «и. о. начальника отдела Управления экономического развития» у так званій «ВГА».
 
Колаборант керував відділом, організовував роботу підлеглих співробітників та виконував інші організаційно-розпорядчі функції.
 
Наразі підозрюваний переховується від слідства, вирішується питання щодо оголошення його у розшук.
 
Досудове розслідування — Куп’янський РВП ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Харківській області.
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 144