27.11.2023
Маніпуляція на відкритих торгах не вийшла: завдяки прокуратурі в дохід держави буде стягнуто майже 2,4 млн грн
Суд задовольнив позовну заяву керівника Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова в інтересах держави щодо визнання недійсним договору про закупівлю товару як такого, що суперечить інтересам держави та суспільства з умислу однієї сторони, із застосуванням наслідків відповідної недійсності.
27.11.2023
Військовослужбовці зс рф вчергове вдарили по Козачій Лопані (ФОТО)
За процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
25.11.2023
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років
Голодомор – це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні – незагоєна рана та невичерпний біль.
24.11.2023
Прокуратура зобовʼязала фірму привести в належний стан укриття у м. Зміїв (ФОТО)
Суд задовольнив адміністративний позов керівника Чугуївської окружної прокуратури Харківської області в інтересах держави до підприємства про зобов’язання приведення захисної споруди цивільного захисту у належний технічний стан та готовність до укриття населення.
24.11.2023
Завершено спецрозслідування щодо експоліціянта, який допомогав окупантам будувати у Вовчанську «русскую правоохранительную систему» (ФОТО)
Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно вже колишнього начальника сектору дізнання відділу поліції №1 Чугуївського РУП ГУНП в області за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
24.11.2023
Оголошено підозру псевдополіцейському з Балаклії, який вилучав мисливську зброю у місцевих жителів (ФОТО)
За процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області заочно повідомлено про підозру 34-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
24.11.2023
Заперечував збройну агресію рф: перед судом постане прихильник «руського миру» (ФОТО)
Немишлянською окружною прокуратурою м. Харкова затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 44-річного чоловіка за фактом колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 111-1 КК України).
24.11.2023
До 8 років за ґратами засуджено чоловіка, який забив власну дружину до смерті
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Київської окружної прокуратури м. Харкова суд визнав винним 30-річного чоловіка за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).
24.11.2023
Привласнювала гроші за оплату комунальних послуг — прокурори довели вину начальниці відділення «Укрпошти»
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Красноградської окружної прокуратури Харківської області суд визнав винною начальницю відділення поштового зв’язку у привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненим повторно, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України). Їй призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями та грошовими коштами на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності на строк 2 роки.
24.11.2023
Довічне увʼязнення загрожує харків’янину, який «зливав» ворогу детальну інформацію про стан об’єктів енергосистеми України (ФОТО)
Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо 62-річного чоловіка за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 111 КК України).