Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

МГ "Объектив": На Харківщині прокуратура розслідує факт фальсифікації поліцейськими кримінального провадження

30.10.2018

«Жертвою» правоохоронців став нетверезий сільський мешканець без постійного джерела доходу. 

Прокуратура області розслідує факт підроблення поліцейськими кримінального провадження. Подія сталася в селищі Резуненково Коломацького району. Зі слів 38-річного місцевого мешканця, він повертався з риболовлі, мав при собі алкогольний напій. Біля зупинки транспорту до нього під’їхала автівка. 

Віта Дубовик, прес-секретар прокурора Харківської області:
До нього під’їхали правоохоронці, не по формі одягнуті, представилися поліцейськими. Почали розповідати, що він розпиває алкоголь на зупинці, це публічне місце, розпивати алкоголь не можна, що зараз він отримає штраф. 

Чоловік розповідає, що поліцейські дали йому сумку та сказали пройтися з нею. 

Потерпілий:
Я подивився, якась була залізяка. Я вже поняв, що це був снаряд. Я відійшов від зупинки та все. Під’їжджає друга машина. Поліцейська, тільки вона була без сирен зверху. В наклейках поліції, розмальована. Вийшли вже по формі одягнені та почали писати, фотографувати. 

Новим поліцейським чоловік розповів заздалегідь обговорену з попередніми правоохоронцями версію, що зброю знайшов під час рибалки. Боєприпас у нього вилучили та внесли дані до реєстру досудових розслідувань. 

Віта Дубовик, прес-секретар прокурора Харківської області:
Слідчі Служби безпеки України будуть зараз з’ясовувати, де у поліцейських взявся цей снаряд і яким чином вони в подальшому планували долю цього чоловіка. Ми вважаємо, що це було зроблено для імітації якості роботи, для підвищення статистичних показників своєї роботи. 

Сестра потерпілого розповідає, що після події брат забрав свій паспорт і зник. Жінка не хоче звертатися до поліції, щоб його знайти. Мовляв, правоохоронці погрожували її брату. 

Валентина Полігрімова, сестра потерпілого:
Десь перед цим, як паспорт забрав, він мені сказав, що йому погрожували. Більше я нічого не знаю. Може, напився, може, щось зробив з собою, я ж нічого не знаю. Ну а що ж, я нічого проти них не зроблю.

По відношенню до поліцейських відкрито кримінальне провадження за статтею «перевищення службових повноважень та незаконне поводження з боєприпасами». В свою чергу, у Нацполіції повідомили, що за фактом розпочато службове розслідування.

 

 

Автор: Ольга Куріленко
Джерело: "Объектив" від 30.10.2018

кількість переглядів: 1053