Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Depo.Харків: У Харкові за хабарництво колишній керівниці районної податкової дали 6 років тюрми

22.10.2019

У Харкові екс-заступника начальника Індустріального ОДПІ ГУ Міндоходів Харківської області засудили до 6 років позбавлення волі.

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області.

 

За відомостями прес-служби, вироком Фрунзенського районного суду Харкова екс-посадовицю визнано винною у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 4 ст. 368 КК України). На час скоєння кримінального правопорушення, вона обіймала посаду заступника начальника Індустріального ОДПІ Харкова ГУ Міндоходів Харківської області.

 

Як повідомив начальник управління прокуратури Харківської області Іван Тарасов, екс-посадовицю засудили до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням владних повноважень та функцій держави на строк 2 роки, та з конфіскацією майна. Також жінку позбавлено спеціального звання радника податкової та митної справи 1 рангу.

 

Встановлено, що посадовиця під час проведення планової документальної виїзної перевірки одного з ФОП-ів, з метою незаконного збагачення повідомила останньому про виявлені під час перевірки порушення податкового законодавства, та про те, що за неправомірну винагороду в сумі 25 тис. грн може прийняти рішення про донарахування підприємцю податків та фінансових санкцій лише в розмірі 40 тис. грн замість належного донарахування 308 тис. грн.

 

Згодом підприємець передав посадовиці 25 тис. грн неправомірної вигоди за вчинення зазначених протиправних дій. Наразі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

 

 

Джерело: Depo.Харків від 22.10.2019

 

кількість переглядів: 882