Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

"Украина Криминальная": 3 роки ув’язнення отримав чоловік, який вирубав ліс у Національному природному парку «Слобожанський»

17.02.2020

Вироком Краснокутського районного суду Харківської області визнано винним чоловіка у здійсненні незаконної порубки дерев у Національному природному парку «Слобожанський» у Краснокутському районі Харківської області (ч. 3 ст. 246 КК України).

 

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Станіслав Пієв, за фактом незаконної порубки лісу, вчиненої на об’єкті природно-заповідного фонду, суд призначив зловмиснику покарання  у вигляді 3 років позбавлення волі.
 
Нагадаємо, чоловік вчинив незаконну порубку сосен у НПП «Слобожанський». Після цього зловмисник реалізував вирубану деревину іншим особам. Цими діями він спричинив національному природному парку шкоду у розмірі близько 130  тис. грн та заподіяв істотну шкоду довкіллю.

Крім того, судом задоволено цивільний позов в інтересах держави на суму близько 130  тис. грн, а також застосовано спеціальну конфіскацію знаряддя злочину.

Довідково: На даний час вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк на апеляційне оскарження.

 

 

Джерело: "Украина Криминальная" від 17.02.2020

кількість переглядів: 761