27.06.2017
Прокуратура довела у суді вину чоловіка, який до смерті відлупцював непроханого гостя
Барвінківський районний суд області підтримав позицію Лозівської місцевої прокуратури та визнав винним 46-річного раніше неодноразово судимого місцевого мешканця в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть (ч.2 ст.121 КК України).
26.06.2017
Прокуратура оголосила підозру директору ліцею за фактом привласнення майна навчального закладу
Лозівська місцева прокуратура затвердила підозру 54-річному директору одного із професійних ліцеїв області за фактом привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим у великих розмірах (ч.4 ст.191 КК України).
26.06.2017
Прокуратура наполягає на більш суворому покаранні для молодика, який жорстоко вбив співмешканця своєї мами
Ізюмська місцева прокуратура звернулась до апеляційного суду області з оскарженням вироку Ізюмського міськрайонного суду для 18-річного вбивці з вимогою більш суворого покарання.
26.06.2017
Стоп корупція! Прокуратура розслідує справу декларантів, які не сплатили податки
Прокуратура області розпочала кримінальне провадження за фактами ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України) за даними е-декларацій.
26.06.2017
Прокуратура довела у суді провину незаконного лісоруба "Гомільшанських лісів"
Зміївський районний суд Харківської області визнав винним 40-річного місцевого мешканця у незаконній порубці дерев (ст. 246 КК України) та зобов'язав його відшкодувати завдані збитки.
23.06.2017
На вимогу прокуратури суд взяв під варту молодика, якого підозрюють у зухвалому вбивстві односельця у Кегичівці
За клопотанням Кегичівського відділу Первомайської місцевої прокуратури Кегичівський районний суд області взяв під варту 23-річного місцевого мешканця, якого підозрюють в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
23.06.2017
Після втручання прокуратури сільський бюджет став отримувати у 5 разів більше орендної плати
Ізюмська місцева прокуратура домоглася у суді від одного із сільгосптовариств, що сплачувало за землю за заниженою ставкою, переглянути розмір оренди та внести відповідні доповнення до договорів щодо користування ділянками.
23.06.2017
Прокуратура довела у суді провину чоловіка, який ледь не позбавив життя дружину за те, що вона його просила піти працювати
На вимогу прокуратури Чугуївський міський суд області визнав винним 39-річного чоловіка у закінченому замаху на вбивство (ч. 2 ст.15, ч. 1 ст. 115 КК України).
22.06.2017
Ю. Данильченко: Захист професійної діяльності журналістів є головною ознакою цивілізованості та демократичності країни (фото)
Про це прокурор Харківської області сказав на відкритті навчального семінару "Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні протидія безкарності", який розпочав свою роботу сьогодні, 22 червня, у Харківському національному університеті внутрішніх справ.
22.06.2017
Прокуратура затвердила підозру керівнику центру боротьби з наркоманією, у якому насильно утримували наркозалежних (відео)
Харківська місцева прокуратура №2 затвердила підозру 27-річному чоловіку - керівнику нелегального центру боротьби з наркоманією та алкоголізмом, який викрили правоохоронці вчора, 21 червня.